John Lithgow, Blythe Danner, Derek Cecil, Katie Aselton, Sophie Thatcher
Ed Hemsler se vse življenje pripravlja na katastrofo, ki je mogoče nikoli ne bo, Ronnie Meisner pa zapravlja denar za reči, ki jih ne bo nikoli potrebovala. Skupaj bosta skušala najti ljubezen, ne da bi se izgubila drug v drugem.
Ed Hemsler (John Lithgow) se vse življenje pripravlja na katastrofo, ki je mogoče nikoli ne bo, Ronnie Meisner (Blythe Danner) pa zapravlja denar za nakup reči, ki jih ne bo nikoli potrebovala. V nekem ameriškem mestecu bosta skupaj poskušala najti ljubezen, ne da bi se izgubila drug v drugem.
Spoštovani obiskovalec, to spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez uporabe piškotkov ne bi mogli zagotavljati. Z obiskom in uporabo tega spletnega mesta soglašate s tem, da piškotke naložimo v vaš brskalnik.